sassa hozzászólása:

Miller:
...... de ezek a számok nem beszédesek.

A mérkőzéseit elnézve, Halakkal összehasonlítva. Volt egy meccs, amit ő hozott, ez volt a SO. Ezen kívül volt vagy 3-4 meccs, ahol Halak teljesítményt nyújtott,, a többin messze alul múlta, szvsz.

Komolyan mondom, ha az idény végén a Roy, Morrow, Ott, Miller (ebből a Millerből) négyesből bárkit is megtartunk, 25 év után nézek másik csapatot magamnak.:felhos::felhos::felhos:

- zene füleimnek
-zene füleimnek
-zene füleimnek ( a neveket illetően, másik csapatot ne keress)

Én nem voltam annyira mazochista beletekertem, nem is egyszer. a harmadik harmad kb.6 percig tartott
A negyedik sorunk jó volt.

Hiitch egy töketlen :censored: : mi a fenének nem cserélte le Millert a 3dik bekapott gól után ?? ( Én a második után lehoztam volna). A mai meccsen -többek között-a két kapus közti teljesítmény döntött. Nagyon nem szeretném, ha jövőre is nálunk védene.
Jaaa és variál a sorokon már az első harmadban ???